سقف بارانگیر

سقف استخر
سقف استخر
دسامبر 13, 2021
سقف بارانگیر

سقف بارانگیر یکی از پرکاربردترین محصولات سقفی است که تقاضای آن در فصول پاییز و زمستان به علت بارش های فراوانی که صورت می گیرد بالا می رود. سقف بارانگیر از زیر مجموعه های سقف نورگیر محسوب می شود که ویژگی های خاص آن سبب شده است مانع از ورود باران و نم و نا به داخل محوطه مورد نظر (اعم از اداری تجاری مسکونی و غیره) شود. در این مقاله می خواهیم یک بررسی کلی روی سقف بارانگیر سایه ساز داشته باشیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

سقف بارانگیر

 

انواع این نوع سقف ها

این نوع از سقف ها را می توان از جنبه های گوناگونی دید. یکی از دسته بندی هایی که می توان روی انواع سقف بارانگیر انجام داد بر اساس شفافیت آن هاست. از نظر شفافیت سقف های بارانگیر به دو دسته شفاف و مات دسته بندی می شوند. سقف  های بارانگیر مات اگر چه تصور این است که به دلیل مواد به کار رفته در آن از استحکام و دوام بیشتری در برابر باد و باران در طی سالیان متمادی دارد ، اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی در طراحی سقف بارانگیر ، انواع شفافی از این جنس تولید شده اند که نه تنها استحکام آن ها نسبت به نمونه مات آن خیلی بیشتر است ، به علاوه زیبایی به شدت بیشتری از نمونه های مات آن دارد. شما با گردش در سایت سایه ساز می توانید نمونه های مختلفی از این نوع شفاف از سقف ها را مشاهده نمایید.

 

قیمت سقف بارانگیر

طبیعتا مانند هر حوزه ی دیگری ، قیمت نیز یکی از چالش هایی است که در هر حوزه ای مطرح است. قیمت نهایی این نوع از سقف ها ، بستگی به مجری سقف بارانگیر که شما مد نظر دارید ، زمانی که می خواهید پروژه شما به اتمام برسد ، نوع سقفی که که برای اجرا در نظر دارید ، طراحی خاصی که برای اجرا در ذهن شما هست و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد که اگر بخواهیم همه آن ها را در این مقاله توضیح دهیم از حوصله آن خارج است.

به جای این موضوع پیشنهاد بهتری برای شما داریم. به شما پیشنهاد می کنیم که در ابتدای امر هر آن چه که برای سقف مورد نظر خود در نظر دارید را به صورت یک سند یا نوشته مکتوب کنید و آن را به کسی که می خواهد کار اجرای سقف بارانگیر شما را بر عهده بگیرد ارائه کنید. با این کار شما چند پله جلو تر می افتید و به راحتی می توانید در جهتی که مد نظر دارید از مجری خود مشاوره بگیرید.

 

سخن آخر

اگر به دنبال بهترین ها در  سقف بارانگیر می گردید ، کافی است یک تماس ساده با مجموعه سایه ساز داشته باشید تا مشاورین ما در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین و سر راست ترین مشاوره را برای پروژه شما به شما ارائه کنند. از این که تا اینجا مقاله را مطالعه نمودید از شما کمال تشکر را داریم و منتظر صدای گرم شما هستیم تا بتوانیم هر آن چه که از دست ما بر می آید را برای شما به اجرا بگذاریم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان