سقف حیاط خلوت
سقف حیاط خلوت در اصفهان
دسامبر 11, 2018
سقف حیاط خلوت
سقف حیاط خلوت در مشهد
دسامبر 11, 2018
سقف حیاط خلوت

سقف حیاط خلوت

سقف حیاط خلوت در تبریز

سقف حیاط خلوت در تبریز به عنوان یکی از محصول های سقف نورگیر محسوب می شود که در فضاهای پاسیو و طبقات هم کف استفاده می شود. سقف حیاط خلوت به لحاظ قیمت های  و کیفیت و عملکرد از رنج های مختلفی تشکیل شده است. در این مقاله سعی داریم قیمت ها و کیفیت و عملکردهایی که برای سقف حیاط خلوت در تبریز وجود دارد را با هم بررسی کنیم.

قیمت های  سقف حیاط خلوت در تبریز

پوشش سقف حیاط خلوت ، بر اساس جنس کار ، نوع پروژه به لحاظ وسعت و سختی کار ، رنگ سقف حیاط خلوت و نوع طرحی که کارفرما  در نظر دارد می تواند رنج قیمت های گسترده ای داشته باشد.

طبق تحقیقات محلی شرکت سایه ساز سقف های حیاط خلوت در تبریز از تقریبا پنجاه هزار تومان تا تقریبا دو میلیون و پانصد هزار تومان قیمت های  گذاری شده اند.  نوع پرداختی که کارفرما ان با پیمانکار  هم کار می کنند متفاوت است و این خود می تواند یکی از عواملی باشد که در قیمت های نهایی سقف حیاط خلوت تاثیر گذار باشد. بعضی از کارفرما تمام مبلغ پروژه را در همان ابتدا با پیمانکار تسویه می کنند . برخی دیگر به صورت پنجاه درصد پنجاه درصد کار می کنند یعنی پنجاه درصد در ابتدا و پنجاه درصد در انتها.

برخی دیگر به صورت یک سوم یک سوم یک سوم کار می کنند و در نهایت دسته اخر کارفرما سقف حیاط خلوت تمام مبلغ را در انتهای پروژه تسویه می کنند. در این میان نقش چک و سفته در تضمین تسویه ها را نیز نباید نادیده گرفت که در قیمت های  نهایی پروژه می توانند اثر گذار باشند.

 

کیفیت و عملکرد سقف حیاط خلوت در تبریز

برای عایق سقف حیاط خلوت مانند هر محصول دیگری علاوه بر قیمت های  ، بحث کیفیت و عملکردهم مطرح می شود. شاید با خود بگویید که کیفیت و عملکردیک چیز نسبی است و شاخص مدون برای اندازه گیری کیفیت و عملکرد سقف حیاط خلوت وجود ندارد. حق با شمای کارفرما ست.

اما می توان شاخص های کیفیت و عملکرد را کارفرما  و  مشتری  برای خود تعیین کنند و به توافق برسند. ما در زیر لیست متداول شاخص هایی که برای کیفیت و عملکرد سقف حیاط خلوت در تبریز مطرح می شود را مطرح می کنیم

شاخص های کیفیت و عملکرد سقف حیاط خلوت در تبریز

  • ثبات رنگ
  • مقاومت فیزیکی
  • مقاومت شیمیایی
  • عایق حرارتی و مقاومت حرارتی
  • آب بندی کامل برا ممانعت از ورود نم و گرد و خاک و حشرات موذی
  • چفت شدن صحیح قالب سقف حیاط خلوت با پروژه
  • میزان گارانتی و پشتیبانی

 

نتیجه گیری برای انتخاب سقف حیاط خلوت در تبریز

در این مقاله خلاصه ای از این که چه فاکتور هایی برای انتخاب پوشش سقف حیاط خلوت در تبریز مطرح است را بیان کردیم. اما در نهایت همه چیز به خود شمای کارفرما  باز می گردد. این که سلیقه شمای کارفرم در طرح سقف حیاط خلوت چیست یا این که شمای کارفرما میخواهید در چه مدت زمانی سقف حیاط خلوت خود را تحویل بگیرید یا این که نوع پرداخت قیمت های  سقف حیاط خلوت شمای کارفرما به پیمانکار سقف حیاط خلوت چگونه است و . .. . . همگی به خود شمای کارفرما باز می گردد.

حسن ختام این مقاله برای سقف حیاط خلوت در تبریز این است که میزان استطاعت مالی و نحوه پرداخت قیمت های  پروژه سقف حیاط خلوت در کنار چیزی که از سقف حیاط خلوت را به لحاظ مالی و کیفیت و عملکردو طرح  و . .. . میخواهید بگذارید و بعد تصمیم گیری کنید.

طبیعتا هر چه شمای کارفرما ی کارفرما  با شفافیت بیشتر از چیزی که میخواهید و با چشم باز به سمت گزینش سقف حیاط خلوت بپردازید در انتها و پس از سالها که از اجرای پروژه شمای کارفرما ی کارفرما  بگذرد پشیمان نخواهید شد و همین موضوع سبب می شود که رضایت خوبی از سقف حیاط خلوت با کیفیت و عملکرد خود داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان