سقف حیاط خلوت
سقف حیاط خلوت در تبریز
دسامبر 11, 2018
سقف حیاط خلوت
سقف حیاط خلوت در شیراز
دسامبر 11, 2018
سقف حیاط خلوت

سقف حیاط خلوت

سقف حیاط خلوت در مشهد

سقف حیاط خلوت در مشهد به عنوان یکی از محصول های سقف نورگیر محسوب می شود که در فضاهای پاسیو و طبقات هم کف استفاده می شود. سقف حیاط خلوت به لحاظ فی قیمتی و کیفیت و میزان کوالیتی از رنج های مختلفی تشکیل شده است. در این مقاله سعی داریم فی قیمتی ها و کیفیت و میزان کوالیتی هایی که برای سقف حیاط خلوت در مشهد وجود دارد را با هم بررسی کنیم.

فی قیمتی سقف حیاط خلوت در مشهد

پوشش سقف حیاط خلوت ، بر اساس جنس کار ، نوع پروژه به لحاظ وسعت و سختی کار ، رنگ سقف حیاط خلوت و نوع طرحی که مشتری در نظر دارد می تواند رنج فی قیمتی ی گسترده ای داشته باشد.

طبق تحقیقات محلی شرکت سایه ساز سقف های حیاط خلوت در مشهد از تقریبا پنجاه هزار تومان تا تقریبا دو میلیون و پانصد هزار تومان فی قیمتی گذاری شده اند.  نوع پرداختی که مشتریان با کارفرما هم کار می کنند متفاوت است و این خود می تواند یکی از عواملی باشد که در فی قیمتی نهایی سقف حیاط خلوت تاثیر گذار باشد. بعضی از مشتریان تمام مبلغ پروژه را در همان ابتدا با کارفرما تسویه می کنند . برخی دیگر به صورت پنجاه درصد پنجاه درصد کار می کنند یعنی پنجاه درصد در ابتدا و پنجاه درصد در انتها.

برخی دیگر به صورت یک سوم یک سوم یک سوم کار می کنند و در نهایت دسته اخر مشتریان سقف حیاط خلوت تمام مبلغ را در انتهای پروژه تسویه می کنند. در این میان نقش چک و سفته در تضمین تسویه ها را نیز نباید نادیده گرفت که در فی قیمتی نهایی پروژه می توانند اثر گذار باشند.

 

کیفیت و میزان کوالیتی سقف حیاط خلوت در مشهد

برای عایق سقف حیاط خلوت مانند هر محصول دیگری علاوه بر فی قیمتی ، بحث کیفیت و میزان کوالیتی هم مطرح می شود. شاید با خود بگویید که کیفیت و میزان کوالیتی یک چیز نسبی است و شاخص مدون برای اندازه گیری کیفیت و میزان کوالیتی سقف حیاط خلوت وجود ندارد. حق با شماست.

اما می توان شاخص های کیفیت و میزان کوالیتی را کارفرما و مشتری برای خود تعیین کنند و به توافق برسند. ما در زیر لیست متداول شاخص هایی که برای کیفیت و میزان کوالیتی سقف حیاط خلوت در مشهد مطرح می شود را مطرح می کنیم

شاخص های کیفیت و میزان کوالیتی سقف حیاط خلوت در مشهد

  • ثبات رنگ
  • مقاومت فیزیکی
  • مقاومت شیمیایی
  • عایق حرارتی و مقاومت حرارتی
  • آب بندی کامل برا ممانعت از ورود نم و گرد و خاک و حشرات موذی
  • چفت شدن صحیح قالب سقف حیاط خلوت با پروژه
  • میزان گارانتی و پشتیبانی

 

نتیجه گیری برای انتخاب سقف حیاط خلوت در مشهد

در این مقاله خلاصه ای از این که چه فاکتور هایی برای انتخاب پوشش سقف حیاط خلوت در مشهد مطرح است را بیان کردیم. اما در نهایت همه چیز به خود شما باز می گردد. این که سلیقه شما در طرح سقف حیاط خلوت چیست یا این که شما میخواهید در چه مدت زمانی سقف حیاط خلوت خود را تحویل بگیرید یا این که نوع پرداخت فی قیمتی سقف حیاط خلوت شما به پیمانکار سقف حیاط خلوت چگونه است و . .. . . همگی به خود شما باز می گردد.

حسن ختام این مقاله برای سقف حیاط خلوت در مشهد این است که میزان استطاعت مالی و نحوه پرداخت فی قیمتی پروژه سقف حیاط خلوت در کنار چیزی که از سقف حیاط خلوت را به لحاظ مالی و کیفیت و میزان کوالیتی و طرح  و . .. . میخواهید بگذارید و بعد تصمیم گیری کنید.

طبیعتا هر چه شما با شفافیت بیشتر از چیزی که میخواهید و با چشم باز به سمت گزینش سقف حیاط خلوت بپردازید در انتها و پس از سالها که از اجرای پروژه شما بگذرد پشیمان نخواهید شد و همین موضوع سبب می شود که رضایت خوبی از سقف حیاط خلوت با کیفیت و میزان کوالیتی خود داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان