سقف شیبدار ویلا
سقف شیبدار ویلا
آوریل 28, 2019
سقف ویلا در شمال
سقف ویلا در شمال
آوریل 28, 2019

سقف شیروانی ویلا

سقف شیروانی ویلا یکی از محصولات پر طرفدار سقف ویلا است که هر روزه مشتریانی زیادی در حال اجرای این نوع از سقف ویلا می باشند. برای خرید سقف شیروانی ویلا بایستی نکات بسیار مهمی را مد نظر قرار دهید که سعی داریم این نکات مهم را در قالب این مقاله به شما توضیح دهیم.

سقف ویلا شرکت سایه ساز مفتخر است که با بیش از دو دهه تجربه و اجرای بیش از 90 پروژه موفق در سقف ویلا بتواند محصولات با قیمت و کیفیت و طراحی لاکچری و پشتیبانی بلند مدت را از سقف ویلا به شما ارائه کند. در ادامه شاخص ها با ما همراه باشید.

طراحی سقف شیروانی ویلا

یکی از مهم ترین نکاتی که بایستی مد نظر داشته باشید کارکرد سقف ویلا است. سقف شیروانی ویلا علاوه بر کارکرد هدایت جریان های کوچک آبی که در اثر بارش ها صورت می گیرد را دارد ، بایستی از نظر زیبایی در سطح بسیار بالایی باشد زیرا سقف شیروانی ویلایی بار زیادی از نمای ساختمان را به دوش می کشد.

طرح های مختلفی که از سقف شیروانی ویلایی وجود دارد این انتخاب را به شما می دهد تا با هر سلیقه ای که دارید بتوانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. از طرف دیگر شما می توانید محصولی که در سقف شیروانی ویلایی انتخاب کرده اید را به مجری سقف ویلا نشان دهید تا دقیقا چیزی مشابه با آن را برای شما اجرا کند. البته میزان سطحی که برای سقف دارید یکی از مهمترین چالش های این موضوع است که بایستی مد نظر قرار دهید.

قیمت سقف شیروانی ویلا

شاید مهم ترین نکته ای که در سقف شیروانی ویلایی برای بسیاری از مشتریان وجود داشته باشد ، قیمت سقف شیروانی ویلا است. قیمت این محصول سقف ویلا با توجه به کیفیتی که مجری سقف ویلای مورد نظر به شما تحویل می دهد ، بایستی منصفانه باشد. البته در سقف شیروانی ویلا قیمت مهم است ولی همه چیز نیست!!!

کیفیت سقف شیروانی ویلا

همانطور که در بالا اشاره کردیم قیمت این نوع از سقف ویلا بسیار اهمیت دارد ولی همه چیز نیست. کیفیت سقف شیروانی ویلا از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. شاید از خودتان بپرسید که شاخص های کیفیت برای سقف ویلا چیست ؟ شاخص های گوناگونی را برای سقف شیروانی ویلا می توان مد نظر قرار داد : جنس ، رنگ ، آب بندی ، طراحی ، مقاومت رطوبتی و الکتریکی و . . . . اما در نهایت این شما هستید که بایستی مشخص کنید شاخص کیفیت شما برای سقف شیروانی ویلا چیست.

این موضوع که یک سری شاخص را به عنوان شاخص های کیفیت در نظر بگیریم ، کاری استاندارد است که تمامی مجری های سقف شیروانی ویلا بایستی آن را مد نظر قرار دهند ، اما در ذهن شما ممکن است این شاخص های کم و زیاد باشد و شاخص های دیگری را نیز در کنار آن ها بخواهید مد نظر قرار دهید. حتما در هنگام عقد قرار داد با مجری سقف ویلا ، این شاخص ها را به صورت شفاف بیان کنید.

میزان پشتیبانی از سقف شیروانی ویلا

نکته مهم دیگری که در سقف شیروانی ویلا بایستی حتما مد نظر قرار دهید و این نکته زائیده کیفیت سقف ویلا است ، این است که محصول سقف شیروانی ویلایی که خریداری نموده اید به چه میزانی و چه مدتی گارانتی دارد. این بسیار اهمیت دارد زیرا اگر محصولی از کیفیت بالایی برخوردار باشد طبیعتا زمان گارانتی آن بسیار بیشتر خواهد بود .

حتما با مجری سقف ویلا مواردی که شامل این گارانتی می شود را چک کنید و از او بخواهید که به صورت شفاف این موارد را در زمان عقد قرارداد درون آن بیان کند. این کار علاوه بر این که سبب اعتماد سازی بیشتر برای شما می شود ، سبب می شود که تعامل بیشتری بین شما و مجری سقف ویلا ایجاد شود که این موضوع در روند اجرا بسیار به هر دوی شما کمک می کند.

نکته طلایی در سقف شیروانی ویلا که باید بدانید

در آخر به یک نکته مهم در سقف شیروانی ویلا اشاره می کنیم و آن این است که در هنگام خرید سقف شیروانی ویلا تمامی نکاتی که به شما ارائه کردیم می تواند برای شما راه گشا باشد اما قبل از این که بخواهید پروژه ای را به دست طراحی و اجرا بسپارید ، دقیقا مشخص کنید که چه می خواهید .

شاید این نکته بسیار ساده به نظر برسد اما در ادامه هنگامی که سقف ویلا را خریداری می کنید ، در هنگام نظارت بر اجرا به شما کمک شایانی خواهد کرد. شرکت سایه ساز بسیار مفتخر خواهد بود تا بتواند در امر اجرای سقف شیروانی ویلایی با قیمت مناسب ، طراحی لاکچری ، کیفیت بالا و پشتیبانی بلند مدت با شما همکاری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان