سقف استخر

سقف نورگیر احیا کننده معماری آتریوم
آگوست 27, 2020
سقف بارانگیر
سقف بارانگیر
دسامبر 14, 2021
سقف استخر

سقف استخر سایه ساز

سقف استخر یکی از محصولات سقفی است که می توان با قرار دادن آن بر روی استخر ها ، علاوه بر جلوه و زیبایی که با نور ایجاد می کند ، مانع از این می شود که استخر شما دچار آلودگی های محیطی اعم از گرد و خاک و فضولات پرندگان و غیره شود.

این نوع از سقف ها، در طرح ها و رنگ های مختلفی طراحی و اجرا می شود که بسته به این که مشتری چه طرح و نظری داشته باشد می تواند انعطاف پذیر باشد. بسته به این که مجری سقف استخر شما تا چه اندازه توانایی اجرایی و طراحی داشته باشد می توان طرح های مختلفی از سقف استخر را اجرا نمود.

سقف استخر

قیمت سقف استخر

درباره قیمت این نوع از سقف ها ، عوامل گوناگونی دخیل هستند. قیمت سقف می تواند از مساحت استخری که در نظر دارید ، جنس مواد به کار رفته ، رنگی که می خواهد کار شود ، فوندانسیون سقفی که مد نظر دارید ، ثابت یا متحرک بودن سقفی که می خواهید طراحی شود ، ادوات جانبی که برای سقف خود می خواهید (مانند ابراه اتوماتیک ، مواد خود تمیزشونده و …) ، مدت زمانی که برای طراحی و اجرای سقف استخر خود مد نظر دارید و عواملی از این دست می تواند متغیر باشد.

به شما پیشنهاد می کنیم برای اطلاع دقیق از پروژه خود ، هر آنچه را که از پروژه مد نظر دارید را به شکل یک فایل یا سند اماده کنید تا مجری سقف استخر شما راحت تر بتواند قیمت دهی دقیقی از پروژه شما داشته باشد.

کیفیت سقف استخر

طبیعتا یکی دیگر از عواملی که می تواند برای شما حائز اهمیت باشد این است که استخری که می خواهید برای آن سقفی طراحی شود ، تا چه اندازه از کیفیت مطلوب برخوردار خواهد بود. اگر بخواهیم این موضوع را شرح و بست دهیم کار به درازا می کشد. اما به جای آن یک راه حل کلی برای این حوزه به شما ارائه می کنیم تا بتوانید از طریق آن پروژه های با کیفیت و بی کیفیت را در ذهن خود دسته بندی کنید.

به شما پیشنهاد می کنیم از مجری که برای اجرای سقف استخر خود استعلام قیمت می کنید ، میزان گارانتی به لحاظ زمانی و هم چنین مواردی که شامل گارانتی پروژه مورد نظر را بخواهید. طبیعتا هر چه مدت زمان گارانتی و هم چنین مواردی که شامل گارانتی می شود بیشتر باشد، شما اطمینان بیشتری حاصل خواهید کرد که پروژه مورد نظری که آن را انتخاب کردید از کیفیت مطلوبی برخوردار خواهد بود.

هم چنین شما می توانید از مجری خود مانند سایه ساز بخواهید تا نمونه کارهایی که تا به امروز در این حوزه کار کرده است را به شما معرفی کند تا بتوانید تصمیم بهتری داشته باشد و بدانید که دقیقا برای چه جنس و طراحی می خواهید هزینه کنید.

سخن آخر ما برای شما

اگر تمایل دارید که مجری سقف استخر سایه ساز باشد ، می توانید با ما از طریق راه های ارتباطی در تماس باشید تا بتوانیم علاوه بر راهنمایی هایی که در حوزه هر سقف لازم دارید ، استعلام دقیق و منصفانه ای از قیمت و گارانتی پروژه شما به شما ارائه کنیم. از این که تا اینجا متن را مطالعه نمودید از شما کمال تشکر را داریم و منتظر صدای گرم شما هستیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان