سقف حیاط خلوت
سقف حیاط خلوت در ارومیه
دسامبر 12, 2018
سقف حیاط خلوت
دکوراسیون سقف حیاط خلوت
دسامبر 12, 2018
سقف حیاط خلوت

سقف حیاط خلوت

سقف حیاط خلوت در قهدریجان

سقف حیاط خلوت در قهدریجان به عنوان یکی از  سقف نورگیر محسوب می شود که در فضاهای پاسیو و طبقات هم کف استفاده می شود.  سقف حیاط خلوت به لحاظ قیمت تمام شده و بازدهی محصول از رنج های مختلفی تشکیل شده است. در این مقاله سعی داریم قیمت تمام شده ها و بازدهی محصول هایی که برای سقف حیاط خلوت در قهدریجان وجود دارد را با هم بررسی کنیم.

بازدهی سقف حیاط خلوت در قهدریجان

برای عایق سقف حیاط خلوت مانند هر محصول دیگری علاوه بر قیمت تمام شده ، بحث بازدهی محصول هم مطرح می شود. شاید با خود بگویید که بازدهی محصول یک چیز نسبی است و فاکتور مدون برای اندازه گیری بازدهی  سقف حیاط خلوت وجود ندارد. حق با شماست.

اما می توان فاکتور های بازدهی محصول را کارفرما و مشتری برای خود تعیین کنند و به توافق برسند. ما در زیر لیست متداول فاکتور هایی که برای بازدهی  سقف حیاط خلوت در قهدریجان مطرح می شود را مطرح می کنیم

فاکتور های بازدهی سقف حیاط خلوت در قهدریجان

  • ثبات رنگ
  • مقاومت فیزیکی
  • مقاومت شیمیایی
  • عایق حرارتی و مقاومت حرارتی
  • آب بندی کامل برا ممانعت از ورود نم و گرد و خاک و حشرات موذی
  • چفت شدن صحیح قالب سقف حیاط خلوت با پروژه
  • میزان گارانتی و پشتیبانی

 

قیمت تمام شده سقف حیاط خلوت در قهدریجان

پوشش سقف حیاط خلوت ، بر اساس جنس کار ، نوع پروژه به لحاظ وسعت و سختی کار ، رنگ سقف حیاط خلوت  و نوع طرحی که مشتری در نظر دارد می تواند رنج قیمت تمام شده ی گسترده ای داشته باشد.

طبق تحقیقات محلی شرکت سایه ساز سقف های حیاط خلوت در قهدریجان از تقریبا پنجاه هزار تومان تا تقریبا دو میلیون و پانصد هزار تومان قیمت تمام شده گذاری شده اند.  نوع پرداختی که مشتریان با کارفرما هم کار می کنند متفاوت است و این خود می تواند یکی از عواملی باشد که در قیمت تمام شده نهایی سقف حیاط خلوت تاثیر گذار باشد. بعضی از مشتریان تمام مبلغ پروژه را در همان ابتدا با کارفرما تسویه می کنند . برخی دیگر به صورت پنجاه درصد پنجاه درصد کار می کنند یعنی پنجاه درصد در ابتدا و پنجاه درصد در انتها.

برخی دیگر به صورت یک سوم یک سوم یک سوم کار می کنند و در نهایت دسته اخر مشتریان سقف حیاط خلوت تمام مبلغ را در انتهای پروژه تسویه می کنند. در این میان نقش چک و سفته در تضمین تسویه ها را نیز نباید نادیده گرفت که در قیمت تمام شده نهایی پروژه می توانند اثر گذار باشند.

 

نتیجه گیری برای انتخاب سقف حیاط خلوت در قهدریجان

در این مقاله خلاصه ای از این که چه فاکتور هایی برای انتخاب پوشش سقف حیاط خلوت در قهدریجان مطرح است را بیان کردیم. اما در نهایت همه چیز به خود شما باز می گردد. این که سلیقه شما در طرح سقف حیاط خلوت چیست یا این که شما میخواهید در چه مدت زمانی سقف حیاط خلوت خود را تحویل بگیرید یا این که نوع پرداخت قیمت تمام شده سقف حیاط خلوت شما به پیمانکار سقف حیاط خلوت چگونه است و . .. . . همگی به خود شما باز می گردد.

حسن ختام این مقاله برای سقف حیاط خلوت در قهدریجان این است که میزان استطاعت مالی و نحوه پرداخت قیمت تمام شده پروژه سقف حیاط خلوت در کنار چیزی که از سقف حیاط خلوت را به لحاظ مالی و بازدهی محصول و طرح  و . .. . میخواهید بگذارید و بعد تصمیم گیری کنید.

طبیعتا هر چه شما با شفافیت بیشتر از چیزی که میخواهید و با چشم باز به سمت گزینش سقف حیاط خلوت بپردازید در انتها و پس از سالها که از اجرای پروژه شما بگذرد پشیمان نخواهید شد و همین موضوع سبب می شود که رضایت خوبی از سقف حیاط خلوت با بازدهی محصول خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان