سقف حیاط خلوت
سقف حیاط خلوت در شیراز
دسامبر 11, 2018
سقف حیاط خلوت
سقف حیاط خلوت در اراک
دسامبر 12, 2018
سقف حیاط خلوت

سقف حیاط خلوت

سقف حیاط خلوت در کرمان

سقف حیاط خلوت در کرمان به عنوان یکی از محصولات سقف نورگیر محسوب می شود که در فضاهای پاسیو و طبقات هم کف استفاده می شود. سقف حیاط خلوت به لحاظ مقدار هزینه و کیفیت و میزان کیفیت محصول از رنج های مختلفی تشکیل شده است. در این مقاله سعی داریم مقدار هزینه ها و کیفیت و میزان کیفیت محصول هایی که برای سقف حیاط خلوت در کرمان وجود دارد را با هم بررسی کنیم.

مقدار هزینه سقف حیاط خلوت در کرمان

پوشش سقف حیاط خلوت ، بر اساس جنس کار ، نوع پروژه به لحاظ وسعت و سختی کار ، رنگ سقف حیاط خلوت و نوع طرحی که مشتری در نظر دارد می تواند رنج مقدار هزینه ی گسترده ای داشته باشد.

طبق تحقیقات محلی شرکت سایه ساز سقف های حیاط خلوت در کرمان از تقریبا پنجاه هزار تومان تا تقریبا دو میلیون و پانصد هزار تومان مقدار هزینه گذاری شده اند.  نوع پرداختی که مشتریان با کارفرما هم کار می کنند متفاوت است و این خود می تواند یکی از عواملی باشد که در مقدار هزینه نهایی سقف حیاط خلوت تاثیر گذار باشد. بعضی از مشتریان تمام مبلغ پروژه را در همان ابتدا با کارفرما تسویه می کنند . برخی دیگر به صورت پنجاه درصد پنجاه درصد کار می کنند یعنی پنجاه درصد در ابتدا و پنجاه درصد در انتها.

برخی دیگر به صورت یک سوم یک سوم یک سوم کار می کنند و در نهایت دسته اخر مشتریان سقف حیاط خلوت تمام مبلغ را در انتهای پروژه تسویه می کنند. در این میان نقش چک و سفته در تضمین تسویه ها را نیز نباید نادیده گرفت که در مقدار هزینه نهایی پروژه می توانند اثر گذار باشند.

 

میزان کیفیت محصول سقف حیاط خلوت در کرمان

برای عایق سقف حیاط خلوت مانند هر محصول دیگری علاوه بر مقدار هزینه ، بحث کیفیت و میزان کیفیت محصول هم مطرح می شود. شاید با خود بگویید که کیفیت و میزان کیفیت محصول یک چیز نسبی است و شاخص مدون برای اندازه گیری کیفیت محصول سقف حیاط خلوت وجود ندارد. حق با شماست.

اما می توان شاخص های کیفیت و میزان کیفیت محصول را کارفرما و مشتری برای خود تعیین کنند و به توافق برسند. ما در زیر لیست متداول شاخص هایی که برای کیفیت و میزان کیفیت محصول سقف حیاط خلوت در کرمان مطرح می شود را مطرح می کنیم

شاخص های کیفیت محصول سقف حیاط خلوت در کرمان

  • ثبات رنگ
  • مقاومت فیزیکی
  • مقاومت شیمیایی
  • عایق حرارتی و مقاومت حرارتی
  • آب بندی کامل برا ممانعت از ورود نم و گرد و خاک و حشرات موذی
  • چفت شدن صحیح قالب سقف حیاط خلوت با پروژه
  • میزان گارانتی و پشتیبانی

 

نتیجه گیری برای انتخاب سقف حیاط خلوت در کرمان

در این مقاله خلاصه ای از این که چه فاکتور هایی برای انتخاب پوشش سقف حیاط خلوت در کرمان مطرح است را بیان کردیم. اما در نهایت همه چیز به خود شما باز می گردد. این که سلیقه شما در طرح سقف حیاط خلوت چیست یا این که شما میخواهید در چه مدت زمانی سقف حیاط خلوت خود را تحویل بگیرید یا این که نوع پرداخت مقدار هزینه سقف حیاط خلوت شما به پیمانکار سقف حیاط خلوت چگونه است و . .. . . همگی به خود شما باز می گردد.

حسن ختام این مقاله برای سقف حیاط خلوت در کرمان این است که میزان استطاعت مالی و نحوه پرداخت مقدار هزینه پروژه سقف حیاط خلوت در کنار چیزی که از سقف حیاط خلوت را به لحاظ مالی و کیفیت و میزان کیفیت محصول و طرح  و . .. . میخواهید بگذارید و بعد تصمیم گیری کنید.

طبیعتا هر چه شما با شفافیت بیشتر از چیزی که میخواهید و با چشم باز به سمت گزینش سقف حیاط خلوت بپردازید در انتها و پس از سالها که از اجرای پروژه شما بگذرد پشیمان نخواهید شد و همین موضوع سبب می شود که رضایت خوبی از سقف حیاط خلوت با کیفیت محصول خود داشته باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان